Projekt "Krok k zaměstnání"

realizace Jana a Karla (říjen 2011 až duben 2012)

Monika Žáková-předsedkyně představenstva, Břežánek:
"Zpětná vazba od jednotlivých klientek:
  • splnilo očekávání jak obsahem tak odborností
  • získané informace určitě pomohou
  • přímá a jasná odpověď na definovanou otázku
  • srozumitelnost a strukturovanost projevu
  • hodnocení lektorky - vstřícnost, ohleduplnost, umění naslouchat, vysoká profesionalita
  • lektorka umožnila přizpůsobit konzultaci klientovi

Kvalitu poskytnutého poradenství vnímám velmi kladně a na vysoké úrovni, jak obsahem tak formou prezentace. Zvolená témata byla rozhodně u našich klientek aktuální a jejich zájem o konzultace potvrzuje vhodnost jejich zařazení do nabídky našeho mateřského centra."


Veronika Šulcová, Lány:
"Díky konzultaci s pracovní koučkou jsem si ujasnila, jak se budu pracovně orientovat po skončení rodičovské dovolené. Vyhovoval mi způsob vedení konzultace - prosřednictvím správně volených otázek a vnímavého přístupu koučky jsem zjistila, co od budoucího zaměstnání očekávám a společně s koučkou jsme hledaly optimální řešení, jak zvolenou variantu v praxi uskutečnit."

Eva Martinková, Lány:
"Na individuální koučink, jsem se vyloženě těšila. Bylo to velmi zajímavé a hlavně pro mne určitě přínosn&a acute;. Při rozhovoru jsem si na základě správně položených otázek uvědomila své silné stránky a věřím, že při příštím jednání nejen se zaměstnavatelem toho budu umět využít.  V současné době studuji také vysokou školu a nabyté vědomosti mi jistě pomohou právě i při studiu a skládání zkoušek."

Kateřina Kaločová:
"Koučka mi hned od počátku byla sympatická a na naše setkání jsem se těšila. A i když se občas objevily pochyby, že nebudu vědět, co říci, uklidňovala jsem se ujišťováním, že vůbec o nic nejde a že vše, o čem si budeme povídat, je jen a jen pro mě a nikdo mě nebude posuzovat, jen já sama. Naše popovídání si mi pomohlo uspořádat si myšlenky. Ujasnila jsem si, co chci dělat a proč to chci dělat. Nepopírám, že nebylo chvilkami v průběhu koučinku těžké, když jsem si se stále se objevujícím pocitem, že vlastně nevím, co chci, připadala sama pro sebe naprosto nemožná. Nicméně i když „správné odpovědi“ nepřicházely hned, ale třeba až za 2 dny, měla jsem nakonec pocit, že si ve své hlavě postupně dělám pořádek a mé vyjadřování je pak pro okolí pochopitelnější. A skutečnost, že vím, co chci a hodlám za tím jít, mi dodávala sebevědomí a odvahu."